0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

Vega Saç Ekimi İle Ankarada Saç ekimi merkezleri

Ankara saç ekimi fiyatları

VEGAHair olarak, Ankara da sac problemlerinizi çözüme kavuşturuyoruz!

VEGA Ankara Saç Ekimi Merkezi Ekibimiz bugüne kadar binlerce başarılı operasyona imza atmıştır. Ünlü bir çok isiminde arasında bulunduğu saç problemlerine çözüm üretilenler arasına girmek istemezmisiniz? Saç Ekimi işlemlerimiz hastane ortamında ve steril merkezlerimizde yapılmaktadır .

Vizyonumuz: Teknolojiyi takip ederek Ar-Ge çalişmalarimizi sürdürmek ve öncü klinik olma yolunda ilerlemek. Misyonumuz: Müşterilerimizin ihtiyaçlarina uygun tedavi yöntemlerini deneyimli ekimizle profesyonelce sunmak.

Amacimiz: VEGA ankara  saç ekimi ekibi olarak, misafirlerimize kaliteli, profesyonel ve güvenli ortamlarda hizmet sunabilmeyi amaçliyoruz.

VEGA Ankara saç ekimi ’i Seçmeniz İçin Bazi Nedenler…

– Kaliteli hizmet politikasiyla, problemsiz saç ekimleri yaparak hastalarimizin hayallerini onlara sunuyoruz.

– Tam bir donanima sahip hastanede uzman ekiplerimizle, steril ve güvenli ortamlarda hizmet veriyoruz.

– Ankara Saç ekiminde bilimin ve teknolojinin sunduğu en son yöntemleri uyguluyoruz.

– Ankara Saç ekiminde oldukça tatminkar sonuçlar veren ve birçok ülkede bile henüz tam anlamiyla uygulanamayan FUE yönetimi en mükemmel şekilde yapiyoruz.

– Ankara Saç ekiminden sonra %100 doğalliği sağlamak adina doktorlarimiz ve ekibimiz çok başarili işler çikarmişlardir.

– Saç ekiminde önemli bir yere sahip olan graft sayisi konusunda garanti vererek, bunlari fotoğraflayip size belgelemek bizim en büyük farkimizdir.

– Hastalarimiza gerçek graft sayilarini ön muayenelerde tam sayi olarak belirterek hastalarimizin sürpriz bütçelerle karşilaşmalarini önlüyoruz.

– Aklinizda kalan sorulara daha önce saç ekimi yaptirmiş hastalarimizin izni dahilinde röportajlarini seyrettirme veya kendileriyle tanişma olanaklari sunuyoruz.

Belirli illerde Saç Ekimi Merkezlerinden bahsetmiştik sizlere .

Konya‘da saç sorunları hastalarına hizmet veren Life hair Konya saç ekimi Merkezi dir. Ankara merkezimiz Ankara özel Cerrahi TIP merkezinde saç ekim işlemleri yapılmaktadır.

Saç ekimi hakkında detaylı bilgi için dilerseniz iletişim formunu doldurabilir veya telefon ile bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp ve İletişim : 0553 190 60 10 
Konya saç ekimi ile başlayan hizmetlerimiz, ankara, izmir, istanbul, diyarbakır, samsun ve antalya saç ekimi hizmetleri ile devam ediyor.