0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

Saç ekimi için ilaç seçenekleri

İlaç Seçenekleri

Rogaine
Rogaine erkek ve kadınlar tarafından kullanılmak içindir. % 2 veya% 5 Minoxidil saç derisine doğrudan uygulanan topikal çözüm oluşur. Her gün iki kez uygulanabilir olmalıdır ve çoğu durumda bir yıl kadar sürebilir. Rogaine herhangi bir yarar sağlamak için sürekli kullanılması gerekir. Tedavinin kesilmesinden saç 2-4 ay içinde eski haline dönen yol açacaktır.
Olası yan etkileri, tedavi edilen bölgede kaşıntı, pullanma ve tahriş içerir.
* Rogaine Minoxidil Upjohn ve mülkiyet adı, Marka.

Finasterid
Finasterid, erkek için uygun bir reçete ile kullanılabilir bir oral ilaç saç dökülmesi durumu orta aşamaları için erken olanlar.
Vücutta doğal olarak oluşan bir enzimin inhibe parçası çalışır. Bu enzim saç minyatürleştirme DHT (dihidrotestosteron) hormon testosteron dönüştürür. Çalışmalar Finasterid kullanarak DHT üretimini yaklaşık% 60 oranında düşürebilirsiniz kanıtlanmıştır.
Erkek yüzlerce klinik çalışmalarda, 2 yıl boyunca% 99 hiç saç kaybı ve% 66 yoğunluğunda bir artış (genellikle taç ve orta kafa derisi bölge içinde) fark olduğunu göstermiştir.
Yan etkiler, cinsel performans kullanıcıların% 2 den az bir azalma kaydetti. Bu yan etkiler tedavinin kesilmesinden sonra kaybolurlar.
Finasterid yüksek olmayan nakledilen saç azaltılması en aza indirmek için isteyen hastaların nakli için tavsiye edilir. Biz bu ilacı saçınız için sigorta gibi tedavi!

Dutasteride
Dutasteride saç dökülmesi tedavisinde daha etkili olarak sözlü bir reçeteli ilaç Finasterid daha. Aynı doğal olarak oluşan bir enzimin inhibe büyük bir kısmı çalışır . DHT üretiminde% 90-95 azalma sonuçlanır.
Test olamaz çünkü sık görülen yan etkileri Finasterid tedavisi benzer ama Finasterid olarak sürece piyasada henüz occur.Because Dutasteride sadece daha büyük olasılıkla, uzun vadeli güvenilirliği bilinmemektedir. Bu nedenle, Doktor Dutasteride sadece Finasterid veya Minoxidil tedavisi ile herhangi bir başarısı olmadı hastalara tavsiye etme olasılığı. Bazı durumlarda hastanın eğer Dutasteride ilk seçenek tedavi olarak reçete edilmelidir saç dökülmesi diğer ilaçlar yardımcı olmak için olası değildir hissediyorum bu kadar agresif .