0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

Saç ekimi hakkında kısa bilgiler

Kısa Saç Nakli Bilgi

Saç ekimi, erkek ve kadın saç kaybı belirtileri tersine çevirmek istiyorum üzerinde yapılan bir cerrahi işlemdir. Alopesi ve diğer türleri kalıcı alopesi androgenetik alopesi, yara izi düzeltmek için yardımcı olur. Saç ekimi hakkında kısa bilgiler , saç greftler saçsız ya da yeni saç büyümesini istiyorum thinng alanlara başınızın arka ve yan (donör alan) transfer (1 – 4 kıllar tek bir donör şerit çıkarılan cilt ve saç birimleri) içerir.

Doktor, aksi Foliküler Ünite Transplantasyonu (FUT) olarak bilinen Foliküler Ünite Saç Greftler, ne olarak bilinir kullanmak için saç nakli söz konusu olduğunda, doğal bir görünüm elde etmek için anahtar. Foliküler Üniteleri, son 10 yıldır saç nakli sektöründe yaygın olmuştur ve saç ekimi için en çok yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Foliküler üniteleri en doğal görünümlü ve saptanamayan sonuçları üretmek ve tüm saç nakli doktorlar ve dermatologlar pratik saç restorasyon tarafından tercih edilmektedir. Saç fişler günler çok gerilerde kaldı ve bir saç nakli yapmış olanlar, sahip olanlar arasında fark edebilmek asla.

Bir foliküler ünite tanımı, doğal olarak birlikte büyüyecek 1 ila 3 kılların bir grup. Foliküler ünite 01:59 vellous tüyleri, salgı bezleri, kas, sinirler ve kan damarları olarak bilinen ince tüyler de içerir. Doğal olarak oluşan foliküler ünite boyutu nakledilen micrografts tutarak, saç nakli doktorlar, doğal görünümlü ve belirlenemeyen saç restorasyon verebilmektedir.

Tipik bir saç nakli prosedürünün en az altı adım vardır:

1. Danışma
2. Kan Testleri
3. Anesthia
4. Donör saç çıkarımı
5. Foliküler üniteler halinde donör saç Bölümü
6. Donör saç aşılamakla
7. Ameliyat sonrası bakım

Implante olan saç greft sayısına bağlı olarak, tüm işlemleri 2 ila 4 saat arasında sürebilir. Doktor ameliyat sonrası talimatları dikkatle izleyin ve yeni saç greftler aslında yeni saçlara başlamadan önce 3 ila 6 ay beklemek bekleyebilirsiniz. Saç greft implante kez, nakli şok aslında onları uykuda 3 Sahne Saç Büyüme Döngüsü aşamaya gitmek için neden olacağı unutulmamalıdır. Bu yeni saç greftler gerçekten ölmek düşecek anlamına gelir, ama bu normal ve beklenen çünkü endişelenmenize gerek yok. “Ampul” saç implante bu yana, yeni saç 3 (6) büyümeye başlar ve 12 ay kadar sonra olacak.

Terimi, Saç Ekimi, saç ekimi, finasterid (hap), minoksidil (topikal çözüm), ve diğer daha az bilinen tedavi seçenekleri içeren, saç geri yüklemek için tüm tıbben kabul yöntemleri için bir şemsiye olarak kullanılan tüm kapsayan bir terim daha geniş . Dermatolog, saç dökülmesi, saç restorasyon uzmanlaşmış Plastik Cerrahlar ve diğer doktorları “Doğal Tedaviler” uygulaması ve “mucize tedavileri” ve diğer önlemek saç dökülmesi tedavisi dolandırıcılığı var .