0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

Saç Ekimi

Saç Ekimi Hakkında

Tıbbi olanakların gelişmesiyle birlikte saç ekimi konusunda atılan adımlar sayesinde birçok alternatif yol geliştirildi. Özellikle çeşitli sebeplerden dolayı yaşanan saç dökülmesine yönelik, alınabilecek kısa bir önlemle bu kullanışlı yolları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saç dökülme sorunu orta yaş dönemindeki bireyler tarafından oldukça rahatsız edici bir durumdur.  Ancak saç dökülmesi konusunda artık korkmanıza gerek kalmadı. Çünkü ister bitkisel yollar ile ister çeşitli operasyonlar sonucunda saçlarınıza geri kavuşabilmektesiniz. Türkiye’nin önemli saç ekim merkezlerinden biri olan Vega Saç Ekimi Konya şubesi ile Konya bölgesinin ihtiyaçlarına yönelik tedaviler üretmeye devam etmekte.
Saç ekim uygulanması çoğunlukla toplumumuz tarafından kelleşen kişilere uygulandığı sanılmaktadır. Fakat saç ekimi saç dökülmesinin hızlandığı veya saçların fazla yıpranması sonucu dökülmeye yüz tutmuş bireylere de uygulanabilmektedir. Saç kökleri beslemeye bilmek, düzenli programlar dahilinde saç yıkanması ve bakımının yapılması ise merkez tarafından sizlere sağlanacak hizmetler arasındadır. Konya saç ekim merkezleri tamamen uzman bir ekiple çalışmakta olup, sizlerle ilgilenecek olan hekimlerimiz saç konusu hakkında yaşadığınız tüm problemleri çözebilecek yetiye sahip kişilerdir. Alanlarında uzman olan bu ekip hiç bir şekilde saç derinize ya da saçlarınıza zarar verebilecek bir işlem yapmamaktadırlar. İnternet sitemiz olan www.konyasacekimi.gen.tr adresinden bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Saç dökülmesinden yahut kelleşmeden dolayı sorun yaşayan bayanlar ve erkekler, yapılacak uygulamaların hangi şartlar altında gerçekleşeceğini ve nasıl bir tedavi yöntemi izleneceği konusunda kuşkuludurlar. Bu nedenle hiç çekinmeden Vega saç ekim merkezleri ile iletişim sağlayabilir, detaylı bilgiler öğrenebilirler. Bunun için 0332 352 29 56 numaralı hattı ya da 0553 190 6010 numaralı mobil telefonu arayarak saçlarınız konusunda yaşadığınız problemleri dile getirerek bilgiler de alabilirsiniz. Ayrıca cep numarasına saç dökülen bölgenizin fotoğrafını yollayarak da fiyat bilgisi alabilirsiniz. Konya da saç ekimi yapan hastaneler  de saç ekim işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. Merkezimize Türkiye’nin her yerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Vega Saç Ekim Merkezi bünyesinde bulunana uzman doktorlar aracılığıyla saç ekim işlemleriniz uygulanır.

Hastane: 0332 352 2956
GSM : 0553 190 6010
Web sitesi: http://www.konyasacekimi.gen.tr