0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

Saç Boyama Simülasyonu

vega ankara sac ekimi

VEGA Saç Boyama Simülasyonu

İnsanların kafasında toplamda nerede ise 1000000 ila 1500000 saç bulunmaktadır. Çoğu dönemlerde saç dipleriniz sizin içinizi karartabilir. Bu hem erkekler de hem de bayanlarda ortak bir sorun olma halini almıştır.

Kellik hem erken yaşlanmaya bağlı hem de aileden gelen bir tür hastalık gibidir. Bu gibi durumlarda vega saç boyama simülasyonu düşünmenizin tam sırası. Bu uygulama ister ara ara dökülen saçlarınıza hem de tamamen kel bir başa uygulanmaktadır. Bu saye de kel bir saç derisi bu işlemden sonra bakımlı ve gür bir saç haline gelmektedir. Boyama simülasyonu herhangi bir cerrahi müdahale olmadan acısız ağrısız kellik kapatma yöntemidir. Saçınızın seyrekliğine dayalı olarak tamamen doğal bir şekilde arzu ettiğiniz şekilde istediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Tamamen doğal bir işlemdir. Tüm kalite standartlarından geçmiş ve insan cildine hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Saç aralarına uygulandığı zaman saçınızın tonunda yani hiçbir kötü gözükme olmadan uygulanmaktadır.  vegasacekimi.com sizlere Ankara merkezli saç ekimi hizmeti sunmaktadır.

Ankara ve Konya merkezli saç simülasyonu hizmeti sağlayan VEGA Saç Ekimi 'ne 0553 190 60 10 dan ulaşabilirsiniz.

vega saç simülasyonu

Saç Ekimi hakkında bilgi ve fiyat almak için lütfen 0553 190 60 10 numarasına WhatsApp üzerinden saçınızın açıklık olan kısımlarını yollayınız. Boyama işlemi seanslar halinde oluşmaktadır. Her seans arası 1 hafta geçmesi gerekmektedir. Üç veya beş seans da işlem tamamlanmaktadır. Bu seanslar arasında herhangi bir açılma ya da eksik gördüğünüz bir yer var ise hekiminize başvurarak bölgenin tekrar dolmasını sağlayabilirsiniz. Bunda herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Saç simülasyonu özel bir iğne içeren boya kartuşları sayesinde yapılmaktadır. Saç derisinde ikinci katmana uygulanmaktadır. Son teknoloji uygulanarak işlem tamamlanmaktadır.

Saç boyama simülasyonu dikkatli kullanım yapıldığı zaman üç veya beş yıl sorunsuz kullanım sağlayabilirsiniz. Bu sayede kısa kesilmiş bir saç görünümü verebilirsiniz. Kelliği kalıcı olarak yok edebilirsiniz. Herhangi bir ameliyat yada cerrahi bir müdahale geçirdiyseniz eğer, orada bulunan yara izlerini kapatabilirsiniz. Yara gibi yanık izlerini ve bunun gibi doğum lekelerini gizleyebilirsiniz. Kısaca Saç boyama simülasyonu sayesinde eski görünümünüze çok rahat bir şekilde kavuşup sosyal hayatınızı daha canlandırabilirsiniz.