0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

Antonio Banderas, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ‘Hayır’ Diyor

Antonio Banderas – En son ünlü plastik cerrahi konu üzerinden konuşmak için şaşırtıcı bir adam. Aktör, ironik bir şekilde, yeni görevinde, bir plastik cerrah konuşurken, onun görüşlerini paylaştı.

Banderas, yeni filmi, Cilt I Live In , o eve yakın bir suç intikam peşinde psikopat bir katil olan bir plastik cerrah oynar. Onun karakteri de deri grefti yanmaz sentetik bir deri, bir alternatif oluşturmak için çalışır . Onun araştırma BAŞKA trajedi körüklenmektedir.

Phew. sesleri … Bu film ciddi.

Aktör yanlışlıkla, istemeden onun görünümünü ameliyatla değiştirilmiş bir karakter hakkında sohbet ederken, onun hakkında kozmetik iş nasıl hissettiğini soruyu yanıtladı.

“Ben uyandım ve aynaya baktı ve bir başkasının yüzünü gördüm, ben pencereden dışarı atlamak,” Antonio söyledi Hollywood ve Güzel . “Bu benim deneyim ötesinde bana ucube.”

Ama, o gönüllü olarak bıçak altına gitmek istiyorsunuz?

“Ben bunu hiç düşünmemiştim,” dedi.

Kendi yüz kasları hareket ederken, “Bunu gerçekleştirmek için yılda bana aldı,” diye ekledi.

“İnsan ne ile çalışmak zorunda. Deneyimlerimiz yüzümüze yansır. ”

Whoa. Bu gerçekten güzel eşi Melanie Griffith ile ilgili tüm söylentiler çelişmektedir sözde facelift .

Ama, diye devam etti:

“Diğer insanlar için farklı hissediyorum, herhangi bir yargı Hollywood ve toplum, daha güzel olması için tamamen doğaya karşı her zaman, genç insanlar üzerindeki baskının bir sürü koyun, “diye ekledi.

“Güzellik, elbette, herkes için öznel Ama şimdi gri saç olduğu gerçeğini Bana derece çeşit verir sanırım. Yaş iyi bir adam gibi.”