0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

“HAIR ACTIVA” ile saçlarınıza kavuşun

Bugüne Kadar Kullandığınız Saç Bakım Ürünlerinin, Kepeklenmeyi Önlediğine, Saç Dökülmesini Durdurduğuna, Yeni Saç Çıkmasını Desteklediğine Gerçekten İnanıyor Musunuz?

Eğer İnanıyorsanız Ve Sonuçlarından Memnunsanız, Ne Mutlu Size !

SAÇ DÖKÜLMESİNİN DURDURULABİLECEĞİNE DAİR UMUDUNUZU KAYBETTİYSENİZ, HENÜZ HAIR ACTIVA İLE TANIŞMADINIZ DEMEKTİR.

Hava Kirliliği, Stres, Fön, Sert Fırçalama, Yanlış Şampuanlar, Hatalı Beslenme Ve Hormonel Nedenlerle Saç Kökleri Yeterince Beslenemez, Yapısı Bozulur Ve Saçlar Dökülmeye Başlar.

Tamamen Doğal Bitki Özlerinden Ve Aktif Bileşenlerden Oluşan Formülü İle Hair Activa Şampuan, Saç Köklerindeki Zararlı Maddeleri Ve Ölü Tabakayı Temizleyerek Saç Derisindeki Gözenekleri Açar.

Saç Köklerinin İhtiyaç Duyduğu Tüm Vitamin, Mineral, Enzim Ve Aktiflerin Yanı Sıra, Uluslar Arası Literatürde Saç Dökülmesini Önlediği Ve Yeni Saç Oluşumunu Desteklediği Kanıtlanmış İki Ana Bileşik Olan, Procapil Ve Trichogenıc Kompleksleri İçeriğinde Barındıran Hair Activa Serum, Açılan Gözeneklerden Saç Köklerine Nüfuz Eder Ve Saç Köklerini Besleyerek Güçlendirir.

Saç Dökülmesinin Durdurulması Ve Saçların Güçlendirilmesi İçin, Dışardan Yapılan Uygulamaların Yanında, Destek Preparatlar İçilerek, Kan Yoluyla Da Saç Köklerini Beslemek Gerekir.

Har Activa Kapsül, Saçların Canlılığının Korunması İçin Gerekli Olan Çinko, Pantotenik Asit, Vitamin B Kompleks, Piridoksin, Biotin, Folik Asit Gibi Temel Aktiflerin Yanı Sıra, Bugüne Kadar Hiç Bir Saç Ürününde Kullanılmayan Çok Önemli İki Aktif Madde Daha İçermektedir.

Har Activa Kapsülün Ana Bileşeni, Grifola Mantar Özüdür

Uzakdoğu Halkları, Saçlarının Dökülmemesini, Günlük Hayatta Sıkça Tükettikleri Grifola Mantarına Borçludurlar.

Grifola Mantarının, Kepeklenmeyi Ve Saç Dökülmesini Durdurduğu, Saç Büyümesini Ve Gürleşmesini Desteklediği Yapılan Bağımsız Araştırmalarla Kanıtlanmıştır.

Har Activa Kapsülde Bulunan Cilicium İse, Saç Köklerindeki Hücreleri Canlandırır, Yağlanmayı Ve Hidrik Dengeyi Optimum Seviyeye Getirir, Saçları Güçlendirir Ve Saç Büyümesini Hızlandırır.

Har Activa Kapsül, Araştırma Labrotuarlarının Ve İnsan Sağlığı Destek Ürünlerinin Merkezi Olan Almanya’da, Sağlık Ve Gıda Bakanlıkları Denetiminde Üretilen, Ülkemizde Tarım Bakanlığı İzin Belgesi İle Satılan Bir Gıda Destek Ürünüdür.

Hair Activa’yı Diğer Ürünlerden Farklı Kılan, Şampuan Ve Serumundaki Zengin İçerik İle Har Activa Kapsülde Bulunan Grilofa Ve Ciliciumdur.

Daha Da Önemlisi, Saç Dökülmesine Karşı Ağız Yolu İle Alınan Ve Cinsel Hormon Denge Bozukluğuna Yol Açan Bazı Ürünlerin Aksine, Har Actıva Kapsül’ün Cinsel Hormonlarda Herhangi Bir Değişikliğe Neden Olmadığı Bilimsel Çalışmalarla Kanıtlanmıştır.

Hair Activa Sette Bulunan Şampuan, Serum Ve Kapsülü, 15 Gün Düzenli Ve Önerilen Şekilde Kullanmanıza Rağmen, Kepeklenme Ve Saç Dökülmesi Probleminiz Devam Ediyor İse, Param Yine Boşa Gitti Diye Üzülmeyin.

Biz Ürünümüze Güveniyoruz, Paranızı İade Ediyoruz.