0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

Foliküler Ünite Saç Ekimi

Strip Hasat tekniği donör alan bir grup olarak, transplant edilecek olan foliküler üniteler kaldırmayı içerir. Bu şekilde foliküler üniteler kendi genetik formu bozulmadan tutulur ve ayrı ayrı saç foliküllerinin zarar görmesini önlemek. Her bir foliküler ünite 1-4 tüyleri, foliküler ünite başına 2.2 tüyleri ortalama içerir . foliküler üniteler sonra köklerinin ısı uygulama önlemek amacıyla, fiber optik ile donatılmış mikroskop altında büyük bir dikkatle disseke. Bu foliküler üniteler doktor hasta üzerinde alıcı siteleri hazırlayan kadar doğru ısıda özel bir çözüm korunur. Daha sonra, kafa derisi, saçsız ya da seyrek alanlara büyük bir özenle yerleştirilmiş alıcı alanı olarak adlandırılır.

Foliküler Ünite Diseksiyon
Greft yerleştirilmesi

Tam ve doğal bir sonucu katkıda birçok faktör vardır. Bunlardan en önemlisi, deneyim ve know-how ameliyat dahil cerrahi ekip . Uzman bir cerrahi ekip sanat saç restorasyon prosedürünün her aşamasında sıkı kalite kontrol prosedürleri gözlemleyerek bir devlet teslim edecek. tatmin edici bir sonuca ulaşmak için gereken birkaç anahtar unsur vardır. Bu kilit unsurların en önemlileri şunlardır:

Uygun donör çıkarma ve kapanış
Uygun foliküler ünite diseksiyonu
Uygun greft hidrasyon ve depolama
Alıcı site oluşturma doğru açılanma, yön ve düzenlenmesi ile
Doğal saç çizgisi tasarım
Şekilde zarar vermemek için uygun tekniği ile greft dikkatli yerleştirme
Uygun ameliyat sonrası bakım greft diseksiyonu, nihai sonuç için hayati önem taşımaktadır . Aşağıda gösterildiği gibi şerit ilk dilimler disseke ve sonra şeritlerinin foliküler üniteler veya greft içine disseke. Iyi eğitilmiş bir ekip eller altında diseksiyon Bu şekilde, greft fire sağlar ve greft zarar korkusu olmadan kolay yerleştirerek yapar . Bu daha yüksek oranda büyümesini sağlayan bir faktör.

Şerit olarak diseksiyon için hazır mikroskop altında görülen
İki saç foliküler ünite olarak yerleştirilmesi için hazır mikroskop altında görülen

Günün sonunda hasta için önemli olan, o sonra nasıl göründüğünü olduğunu anlamak için teknikleri açıklamaya ek olarak, her bölümünde farklı bir saç nakli sonucu göstermektedir . Böyle bir örnek aşağıda yer almaktadır.