0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

Diyarbakır Saç Ekimi

diyarbakır saç ekimi

Diyarbakır Saç Ekimi  Türkiye’de Son yıllarda yapılan saç ekimi işlemleri hızlanmaktadır . Bizler Life hair saç sorunları olarak  9 yıldır siz Degerli saç sorunları olan hastalarımıza hizmet vermekteyiz.

Diyarbakır Saç Ekimi Merkezleri   Saç ekimi  işlemi yapıldıktan sonra en çok sorulan sorulardan biride saçın uzamasıdır. Bu soruya kesin ve net cevabımız vardır. Yani ekilen saç uzar. Hiçbir şekilde aklınızda bir soru olmasın. Çünkü yüzde yüz ekilen saçlarınız uzayacaktır. Saç ekimi uygulamaları da bu nedenle yapılmaktadır. Madem saçlarınız uzamayacak bu işlemler ne diye yapılıyor ki zaten saç ekimi yaptırmasanız da saçınız uzamıyor olmalıdır. O nedenle saç ekiminden sonra saçlar çıkar ve uzamaya başlar.

Saç Ekiminde İz Kalır mı ? Diyarbakır Saç ekimi günümüzün teknolojisiyle, kesin, güvenli ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Ve bu konuyla ilgili merak edilen bir konu da, uygulama sonrası ameliyat izinin kalıp kalmamasıdır. Bu anlamda içiniz rahat olmalı. Kesinlikle saç ekimi işleminin ardından birkaç hafta sonra ameliyatla ilgili hiçbir iz kalmamaktadır.Halen en yaygın kullanılan FUE ucu seri üretilen orijinal 1.2 mm’lik uçlardır. Gerçekten FUE nin mantığını kavramış ve sadece bu yöntemle kıl kökü nakli yapan saç ekimi merkezlerinin kendi uğraşıyla yürüyen gelişmeler zaman içerisinde alım aletlerinin çapını 0.6-0.7 mm’ye kadar indirmiştir. 

Güncel Kampanyamız!

Siz degerli  Diyarbakır ‘ li  hemşerilerimizi saç sorunları ofisimize bekliyoruz . Ön muayene ücretsiz olup Vega Ankara Saç Ekimi Farkıyla Tek seans saç ekimi + Prp 2.000 TL. 8 ila 10 bin saç teli transferinin yazılı sözleşmesi ile birlikte. Ön muayene ücretsizdir. Detaylı bilgilendirme için merkezimize bekliyoruz.

GSM :  0553 190 60 10 
Web sitesi: http://www.vegasacekimi.com/
Adres :  Aşağı Öveçler Mahallesi 1332. Sokak No : 15, 94138 Çankaya / Ankara