0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

dhi saç ekimi

dhi saç ekimi

DHI Saç Ekimi (Direct Hair Implantation)

Saç Ekimi teknikleri son zamanlarda Fut Tekniği –  Fue Tekniği ve Dhi saç ekimi olarak gelişmektedir. Peki nedir bu dhi saç ekimi. Normal ekimlerden ne gibi bir farkı vardır . Ankara merkezli saç ekimi hizmeti veren sacekiminaturel.com adresi sizlere uzun bir anlatım şekli ile yardımcı olmaktadır .

PRP Destekli DHI Saç Ekimi(Direct Hair Implantation) 

DHI Saç Ekimi , FUE Saç ekim yönteminin bir çeşidi olup,tek farkı, saçların, göğüs ve sakal kıllarının, özel yapım 0,5-0,7 mm çapındaki FUE iğneleriyle çıkarıarak, Saç Ekim Kalemi olarak bilnen, Hair Pen / Choi İğne içerisine yerleştirilmesi ve  direk olarak , el değmeden, saç ekimi yapılacak deri altına, istenilen yön verilerek yapılan saç ekim işlemidir.

Dhi Saç Ekiminde;Saçlar, direk olarak, kalemle yön verilerek yerleştirildiği için, kesinlikle kanama olmaz ve ertesi günü yıkama işlemi yapılabilir.1 hafta gibi kısa sürede tamamen iyileşme işlemi tamamlanır.
Dhi Saç Ekimi,çok sık saçlar,sakal ekimi ve kaş ekimi için önerilir.

FUE ile DHI saç ekimi arasındaki farklar

      FUE Saç Ekimi Yönteminde, 1 cm kareye  40 saç yerleştirebibryorsanız , DHI Saç Ekimi Yönteminde 120 saç yerleştirebilrsiniz.
      FUE Saç Ekimi Yönteminde, saç ekim yapılacak alana ,önceden saçların yerleştirileceği delikler açıldığı için,delik içinde kan pıhtılaşması oluştuğundan dolayı, saç çıkma yüzde oranı % 10 düşmektedir. DHI Saç Ekimi yönteminde, Choi iğnesi, direk cilt altına hem deliği açtığı ve hemde el değmeden saçları cilt altına yerleştirdiği için yüzde başarı oranı daha yüksektir.

Avantajları :  Kesme yok ,  Dikiş yok , Sakal dan saça aktarma imkanı , Bayanların ekimlerinde  saç kesme işlemi yok, Kanama yok , Fire yok , Hiç İz yok , Daha sık ekim imkanı , Daha doğal bir görünüm , İstediğin tarafa yön verme imkanı , Daha fazla doku transferi , Kısa sürede iyileşme , Seanslar arasında bekleme yok.

Dezavantajları : Yok.

Dhi Saç Ekimindeki farklılıklar ve avantajlar bu şekildedir. Sizlerde isterseniz daha detaylı bilgilendirme için aşağıda bulunan adres ve telefondan bilgi alabilirsiniz .

ANKARA VEGA Saç Ekimi
Adres: Aşağı Öveçler Mahallesi 1332. Sokak No : 15, 94138 Çankaya / Ankara
Telefon: 0553 190 60 10
E-Mail : biilgi@vegasacekimi.com