0 (553) 190 60 10

0 (332) 352 29 56

Adım adım saç ekimi

Karar Verme aşaması

bir saç nakli düşünen herkes prosedür ile ilgili bir dizi soru olacak. Ama, bunların bizim broşürler ve bu sitede çok cevap çalıştık Dr Epstein veya Saç Ekimi cerrahlar için diğer Vakfı herhangi biriyle istişare sırasında, doktor aklınıza gelebilecek herhangi bir ek sorulara cevap verecektir ve açıklamak ayrıntılı olarak ne ilgilenmektedir. Danışma da size hedeflerinize tartışmak için bir fırsat sağlayacaktır.

Görmek inanmaktır.

ilk danışma amaçlı bir kısmı size Dr Epstein ve Saç Ekimi doktorlar için diğer Vakfı’nın çalışmalarından örnekler göstermektir. Eğer Vakfı doktorlar her hasta için tedavi planı ferdileştirmek öğreneceksiniz ve sonuç foliküler ünite greft ile ne kadar doğal görüyorum. -Ve-resimleri sonra, bu işlem ile elde edilebilir ne daha iyi anlamak için Vakfı’nın hastaların bazılarında ile görüşmek üzere seçebilirsiniz önce inceleyen ek olarak.

Gün Geldi.

işlem gününde, ofiste ulaşacaksınız ve boyun masajı ile rahat hissettirdiği ve isterseniz, dinlenmek için bir hap. Prosedür Değnek, bir bilgisayar güdümlü anestezi cihazının kullanımı ile neredeyse acısız gerçekleştirilir. Nadir hasta prosedürü için intravenöz sedasyon için seçecektir. Doktor ilk sonra o plastik cerrahi moda kesi kapatır donör şerit, kaldırır. kesikler micrografts kabul kafa derisi yapılır ise bireysel greft sonra, mikroskop altında diseke edilir. Bu alıcı siteleri kalıp ve saç büyüme yönünü belirleyecek olan bu kritik adım cerrah tarafından özel olarak yapılmaktadır.

Greft sonra belirlenen sitelere yerleştirilir. Tipik bir prosedürde, her 1-3 saç teli içeren birçok 4.000 veya daha fazla greft, nakil vardır. Üç ila altı saat sonra, evde herhangi bir bandaj serbest gidebilirsiniz. Ertesi gün, hangi sonra en faaliyetleri ve işe dönüş olabilir yıkama saç için ofis dönün. cerrahi dışı kasabasından seyahat İnsanlar ev ertesi gün uçmak edebiliyoruz. donör alanda Dikişler dikiş kaldırılması için ofis dönmek gerek yoktur öyle erir vardır.